Fotograf

Swoją przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2008 roku wraz z zakupem pierwszej lustrzanki. Najpierw było poznawanie sprzętu i jego możliwości, potem lektury, prasa i kursy fotograficzne. Uczestniczyłam w warsztatach z fotografii studyjnej, portretowej, ulicznej i reklamowej. Ukończyłam również szkołę graficzną na kierunku grafika komputerowa, dzięki której opanowałam takie techniki jak retusz fotografii, fotomontaż czy tworzenie grafiki od podstaw (projektuję również grafikę na potrzeby reklamy – logo, wizytówki, ulotki, banery, strony internetowe). Zajmuję się fotografią portretową, okolicznościową oraz reklamową. Wykonuję sesje fotograficzne o dowolnej tematyce – zarówno w studio, jak i w plenerze.

Jeśli marzysz o profesjonalnej sesji zdjęciowej – świetnie trafiłaś/eś. Jeżeli masz pomysł na sesję i chcesz go zrealizować, serdecznie zapraszam do kontaktu. Nie zamykam się na utarte schematy. Jeśli zupełnie nie wiesz, jak się za to zabrać – z chęcią Cię poprowadzę :) Zajmuję się również fotografią reklamową, fotografią wnętrz, architektury, żywności, wykonuję packshoty oraz dokumentacje fotograficzne. Posiadam uprawnienia do fotografowania w czasie uroczystości religijnych i ceremonii (ślubów, chrztów, komunii) wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.

Do swojej pracy podchodzę entuzjastycznie – robię to, co lubię, a jeśli mogę tym komuś sprawić radość – nie ma lepszej motywacji do działania :)

Fotograf- Warszawa-Piaseczno

~ Katarzyna Jarzębska